Reference

Mezi naše největší obchodní partnery patří tyto společnosti:

TOP EKOS s.r.o.
Nákup a přeprava komodit

Společnost TOP EKOS s.r.o. se zabývá výhradně exportem zemědělských komodit a agrárních produktů na zahraniční evropské trhy a maximální optimalizací exportních příležitostí pro tuzemské prvovýrobce a obchodní společnosti.

 

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Přední světový výrobce betonových směsí
CEMEX je přední světový výrobce a dodavatel čerstvých betonových směsí, lehce zhutnitelných a samozhutnitelných betonů, cementových izolačních a výplňových litých směsí, vymývaných betonů a dalších speciálních produktů. V České republice CEMEX provozuje 74 betonáren                        

EUROVIA CS, a. s.

Stavební společnost

 Společnost EUROVIA CS, patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Stavíme na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů a dceřiných společností.                                         

DATECH-PRO s.r.o.

Účetní a daňová kancelář

Už přes deset let se ve firmě DATECH – PRO, s.r.o. věnujeme účetním službám, vedení daňové evidence, poskytování poradenství i pořádání odborných školení a seminářů. V Mostě a jeho širokém okolí jsme si za tu dobu stihli najít celou řadu spokojených stálých zákazníků mezi menšími podnikateli i významnými firmami.